Co robić w Opolu podczas weekendu (19-21 stycznia)?

Co robić w Opolu podczas weekendu (19-21 stycznia)?

Jak co tydzień, Opole przygotowało szereg atrakcyjnych wydarzeń na nadchodzący weekend. Ta propozycja jest dedykowana zarówno mieszkańcom miasta, jak i odwiedzającym, którzy chcą aktywnie spędzić czas podczas ferii zimowych w regionie. W ofercie znajduje się wiele różnorodnych wydarzeń, takich jak wystawy, koncerty czy zajęcia sportowe.

Piątek w Opolu zapowiada się niezwykle atrakcyjnie – odbędą się liczne wystawy oraz wydarzenia w ramach Zimowych ferii pełnych atrakcji. Do dyspozycji będą różnorodne zajęcia, które pozwolą miło spędzić czas zarówno amatorom sportu, jak i miłośnikom kultury czy rekreacji.

Sobota również obfituje w różnorodne propozycje. Zachęcamy do porannego biegania na Wyspie Bolko, korzystania ze ślizgawki na lodowisku Toropol oraz udziału w koncercie BISZ i DEKADA WILKA (Live Band) w Narodowym Centrum Polskiej Piosenki.

Niedziela to idealny dzień na odwiedzenie teatrów i udział w ciekawych spektaklach. Polecamy również Dziecięce Encepence w Narodowym Centrum Polskiej Piosenki, gdzie będzie można posłuchać piosenek w wykonaniu Natalii Lesz.

Wszystkie wydarzenia, które odbędą się w Opolu podczas nadchodzącego weekendu, zostały szczegółowo opisane poniżej. Zachęcamy do zapoznania się z nimi i skorzystania z bogatej oferty miasta.