Feriowy przejazd planem za 62 dni, zaledwie za 82 złote – ofertą korzystają uczniowie i studenci w Opolu

Feriowy przejazd planem za 62 dni, zaledwie za 82 złote – ofertą korzystają uczniowie i studenci w Opolu

Uczniowie i studenci mieszkający w Opolu mają wyjątkową okazję do ekonomicznego przemieszczania się komunikacją miejską podczas letnich wakacji. Jest to możliwe dzięki biletowi wakacyjnemu, który umożliwia nieograniczone przejazdy przez całe dwa miesiące letniego odpoczynku, a jego cena wynosi jedynie 82 złote.

Agnieszka Kolasa, przedstawicielka Miejskiego Zakładu Komunikacyjnego w Opolu, zapewnia, że oferta jest dostępna dla wszystkich uczniów i studentów. Jak mówi, „Bilet wakacyjny daje prawo do nieograniczonej liczby przejazdów naszymi liniami komunikacyjnymi w okresie od 1 lipca do 31 sierpnia”.

Cena miejskiego biletu wakacyjnego wynosi 82 złote, co przekłada się na koszt jednodniowego nielimitowanego korzystania z komunikacji miejskiej na poziomie niewiele ponad złotówki i trzydziestu groszy. Jest to niewątpliwie korzystna oferta dla uczniów i studentów, którzy chcą swobodnie poruszać się po mieście podczas wakacji.

Jeżeli chodzi o bilet wakacyjny pozamiejski, to jego koszt wynosi 122 złote. W tym przypadku jeden dzień nieograniczonych przejazdów kosztuje podróżującego jedynie złotówkę dziewięćdziesiąt siedem.