Gang medyków rozbity. Policja zatrzymała 6 osób

Gang medyków rozbity. Policja zatrzymała 6 osób

Grupa przestępcza współpracowała ze środkiem medycznym. Jej członkowie handlowali lekami psychotropowymi, które można dostać jedynie na receptę. Szacuje się, że łączna wartość substancji wyniosła 2 mln zł.

Przestępcy nie ograniczyli się jedynie do Opola. Ich działalność trwała na terenie całego kraju. Liderzy grupy odpowiedzą za te poważne przestępstwa, na które policja ma solidne dowody. Grozi im do 12 lat pozbawienia wolności.

Szóstka gangsterów zatrzymana

Do tej pory udało się zatrzymać 6 osób, ale sprawa cały czas trwa. Policja bierze pod uwagę, że może dojść do następnych zatrzymać. Policjanci cały czas współpracują z Krajową Administracją Skarbową w Opolu, od której otrzymali pierwsze podejrzenia dotyczące procederu.

Kiedy już mundurowi zgromadzili odpowiednie dowody, przystąpili do akcji. Dzięki nim udało się zatrzymać 6 przestępców, ale wiemy, że nie są to jedyne osoby zaangażowane w sprawę. Grupa działała w całym kraju i osób musiało być dużo więcej, aby takie zorganizowane akcji mogły mieć miejsce.

Chcesz się czuć bezpieczny w swoim mieście? Śledź kronikę policyjną i dowiaduj się o kolejnych sukcesach lokalnej policji.