Odnotowano makabryczne odkrycie w gminie Byczyna: Ciało zaginionej kobiety odnalezione na posesji jej domu

Odnotowano makabryczne odkrycie w gminie Byczyna: Ciało zaginionej kobiety odnalezione na posesji jej domu

W jednym z domów jednorodzinnych, zlokalizowanym w maleńkiej miejscowości w granicach administracyjnych gminy Byczyna, doszło do szokującego odkrycia. W ogrodzie tej nieruchomości znaleziono zwłoki kobiety.

Cała sytuacja rozegrała się w ciągu jednego dnia, dokładnie 8 lipca. Tego dnia mąż kobiety zgłosił do lokalnej komendy policji jej tajemnicze zniknięcie. Niewiele później, w wyniku prowadzonych poszukiwań, ciało zaginionej zostało odnalezione. Zostało ono ukryte pod ziemią, na terenie ich prywatnego ogródka.

Aby uzyskać więcej informacji na ten temat, staraliśmy się skontaktować z przedstawicielami odpowiednich jednostek policyjnych i prokuratorskich. Niestety, zarówno aspirant Krystyna Alaszewicz z Komendy Powiatowej Policji w Kluczborku, jak i rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Opolu – Stanisław Bara, nie byli w stanie przekazać nam dodatkowych wiadomości na dzień dzisiejszy (09.07). Zapowiedzieli jednak, że nowe informacje zostaną udostępnione jutro, czyli 10 lipca.

Na pewno nie zostawimy tej sprawy bez dalszego śledztwa. Wrócimy do niej, gdy tylko pojawią się nowe fakty lub szczegóły.