Odra Opole bez swojego asa

Odra Opole bez swojego asa

Mateusz Marzec nie będzie już grał dla Odry Opole. 28-letni zawodnik odchodzi, aby spróbować szczęścia w innym zespole. Mowa o GKS-ie Katowice, do którego przechodzi w ramach transferu definitywnego.

Zmiany w Odrze Opole

W rundzie jesiennej Mateusz nie miał sobie równych. W trakcie 16 spotkań aż cztery razy pokazał bramkarzom przeciwnych drużyn, że nie mają z nim szans. Niestety drużyna z Opola nie nacieszyła się tym wyjątkowym sportowcem zbyt długo. Czas się rozstać.

Aby uświadomić sobie, jak istotnym zawodnikiem dla Odry był Mateusz Marzec, wystarczy spojrzeć na statystyki. Zdobył 11 bramek w trakcie 65 meczów. To wynik, który naprawdę robi wrażenie. Kibice zastanawiają się, czy jego następca również będzie mógł się podobnie popisać.

Sport w Opolu – co oprócz piłki?

Piłkarze grający dla Odry Opole od dawna pokazują prawdziwą klasę i ducha futbolu. Warto jednak zauważyć, że mamy w mieście wielu sportowców, którzy są chętni pokazywać swoje niezwykłe umiejętności. Wystarczy spojrzeć, jak dobrze radzi sobie opolski żużel. Kliknij tutaj, aby przeczytać o jednym z brawurowych zwycięstw naszych lokalnych żużlowców.