Ogólnopolski Pajor & Tarczyńska Visa Winter Cup 2023: Turniej halowej piłki nożnej kobiet na arenie sportowej w Opolu

Ogólnopolski Pajor & Tarczyńska Visa Winter Cup 2023: Turniej halowej piłki nożnej kobiet na arenie sportowej w Opolu

Pod koniec grudnia, dokładnie 29, odbędzie się wydarzenie sportowe – turniej halowej piłki nożnej kobiet pod nazwą Pajor & Tarczyńska Visa Winter Cup 2023. Wydarzenie to zyskało dodatkowy blask dzięki swoim patronkom, Ewie Pajor i Agacie Tarczyńskiej. W walce o zwycięstwo staną przeciwko sobie osiem ekip piłkarskich z różnych stron kraju, a rolę gospodarza pełnić będzie drużyna Unii Opole.

Jakub Witek, prezes Orły Polska Fundacja Promocji i Wspierania Sportu, organizatora turnieju, z entuzjazmem mówi o miejscu rozgrywek. Opole z jego doskonałą infrastrukturą sportową, w tym niewątpliwie atrakcyjnym obiektem jakim jest Stegu Arena, a także zdecydowanym poparciem ze strony miejscowych władz oraz dużą liczbą entuzjastycznych kibiców z miast takich jak Opole, Wrocław, Katowice czy Tychy, stwarza idealne warunki dla takiego wydarzenia.

Zmagania na parkiecie będą toczyły drużyny piłkarek urodzonych w latach 2010-2012. Wśród uczestników znajdują się, oprócz gospodarzy z Unii Opole, Śląsk Wrocław, UKKS Katowice, Diamonds Academy Warszawa, Beniaminek Krosno, Medyk Konin, Tęcza Bydgoszcz oraz ubiegłoroczne laureatki – Sparta Miejska Górka.

Sportowe emocje będą dodatkowo podgrzewane przez rywalizację kibiców o Puchar Kibica i voucher na sprzęt sportowy, ufundowany przez największy sklep piłkarski w Polsce R-Gol. Jak mówi prezes Witek, kreatywny doping zostanie odpowiednio nagrodzony.

W przerwach pomiędzy meczami na kibiców czekać będzie wiele atrakcji. Na nowych właścicieli czekają unikalne gadżety oraz koszulki od renomowanych sportowców takich jak Ewa Pajor, Agata Tarczyńska, Joanna Jędrzejczyk i Robert Lewandowski. Prezes Orły Polska Fundacja Promocji i Wspierania Sportu zaprasza na to niepowtarzalne wydarzenie już 29 grudnia na Stegu Arenie.