Regularne spotkania w Tęczowej Świetlicy – kolejne już dziś

Regularne spotkania w Tęczowej Świetlicy – kolejne już dziś

Centrum Dialogu Obywatelskiego w Opolu co tydzień, we wtorki, staje się miejscem spotkań Tęczowej Świetlicy. Spotkania te to czterogodzinne sesje otwarte dla wszystkich, ale skierowane przede wszystkim do osób queerowych. Właśnie dziś, 26 września, w godzinach od 16:00 do 20:00 odbędzie się następne z tych wydarzeń. Za jego organizację i prowadzenie odpowiada Michał Mazur.

Tęczowa Świetlica to szereg różnorodnych zajęć, które mają na celu integrację oraz tworzenie bezpiecznej i przyjacielskiej przestrzeni, gdzie młodzi ludzie mogą swobodnie wyrażać siebie poprzez sztukę i zabawę. Jest to idealne miejsce dla młodzieży do rozwijania swoich umiejętności artystycznych, a także do odkrywania nowych pasji pod okiem Michała Mazura.

Mazur – transpłciowy mężczyzna o imieniu Michał – opisuje siebie jako osobę ceniącą pracę z grupą i motywującą do ekspresji twórczej. Jednocześnie podkreśla, że sztuka może być źródłem wielkiej radości. Posiada wykształcenie ceramiczne, jest także absolwentem Wydziału Sztuki. Kolejne spotkania Tęczowej Świetlicy odbędą się do dnia 28 listopada bieżącego roku.