Rekrutacyjny Dzień Otwarty w Miejskim Zakładzie Komunikacyjnym dla przyszłych pracowników

Rekrutacyjny Dzień Otwarty w Miejskim Zakładzie Komunikacyjnym dla przyszłych pracowników

Miejski Zakład Komunikacyjny planuje zasilić swoje szeregi o 20 nowych kierowców. Firma pragnie przekonać potencjalnych pracowników do dołączenia do jej zespołu, organizując specjalne wydarzenie – Dzień Otwarty dla kandydatów i kandydatek zainteresowanych podjęciem pracy.

Jeśli zastanawiasz się, jak wygląda codzienność za kierownicą autobusu, jakie awarie mogą występować w pojazdach czy jaki jest faktyczny porządek dnia kierowcy, ten dzień jest dla Ciebie. Czy konieczne jest posiadanie prawa jazdy kategorii D, aby starać się o stanowisko kierowcy? Na te oraz wiele innych pytań odpowie kadra MZK. Specjalnie dla wszystkich zainteresowanych, Dzień Otwarty zostanie zorganizowany 13 kwietnia, o godzinie 10:00.

Ewelina Laxy, reprezentująca MZK Opole, podkreśla, że ten Dzień Otwarty to niepowtarzalna okazja do zaznajomienia się z warunkami pracy w spółce. Pracownicy MZK przeprowadzą kandydatów przez zajezdnię, opowiedzą o swoim doświadczeniu i odpowiedzą na wszelkie pytania. Można będzie też przyjrzeć się bliżej technicznemu zapleczu MZK oraz przekonać się, w jakich warunkach pracują mechanicy.