VIII Zlot Motoryzacyjny Osaka: Trzydniowy Festiwal Japońskiej Motoryzacji w Polskiej Nowej Wsi

VIII Zlot Motoryzacyjny Osaka: Trzydniowy Festiwal Japońskiej Motoryzacji w Polskiej Nowej Wsi

Dziś, w malowniczej miejscowości Polska Nowa Wieś, rozpoczął się trzydniowy festiwal motoryzacji – VIII Zlot Motoryzacyjny Osaka. Ta impreza dla miłośników japońskiego designu motoryzacyjnego potrwa do niedzieli 7 lipca.

Festiwal jest skierowany do wszystkich fanów samochodów i motocykli z Kraju Kwitnącej Wiśni, którzy pragną dzielić się swoją pasją i zachwytem nad unikalnością japońskiej kultury motoryzacyjnej. Celem jest stworzenie przestrzeni do spotkania, wymiany wiedzy oraz podzielenia się osobistymi doświadczeniami związanymi z tą tematyką.

Podczas trzech dni zlotu OSAKA, uczestnicy będą mogli cieszyć się licznymi atrakcjami. Organizatorzy przygotowali różne pokazy driftu, konkursy z nagrodami, a także strefę show and shine i pokazy taneczne sexy car wash. Wydarzenie będzie również miejscem spotkań z ekspertami z branży motoryzacyjnej, gotowymi podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem.

W pierwszym dniu festiwalu przewidziano wiele wydarzeń, w tym konkurs integracyjny o 16:00, konkurs car audio o 18:00 oraz wieczorne Cosplay Party, które rozpocznie się o 21:00.

Sobota 6 lipca, to dzień pełen prezentacji i konkursów motoryzacyjnych. Od godziny 11:00 do 17:00 będzie można podziwiać pokazy specjalnego gościa – Patryka Mikiciuka. O godzinie 12:00 rozpocznie się prezentacja najlepszych projektów motoryzacyjnych w strefie Tuning Show. Kolejne wydarzenia to konkurs Car Limbo o 14:00, pokaz Sexy Car Wash o 19:30 oraz konkurs The Loudest Exhaust o 20:00. Wieczór zakończy koncert DONgURALesko o 22:30 oraz impreza Osaka Party z DJ ENAY od 23:30.

Ostatni dzień zlotu, niedziela 7 lipca, rozpocznie się o godzinie 9:00 otwarciem bram dla odwiedzających. Do godziny 14:00 zaplanowano pokazy driftu. Zlot zakończy się klasycznym zlotem o 11:00.

Uczestnicy będą mogli skorzystać z dodatkowych atrakcji takich jak foodtrucki, park maszyn, pokazy samochodów japońskich, różnorodne konkursy oraz relaksujący chillout z gośćmi specjalnymi i koncertami.