W Bukowie tragiczne zderzenie dwóch samochodów – cztery osoby zaangażowane w wypadek

W Bukowie tragiczne zderzenie dwóch samochodów – cztery osoby zaangażowane w wypadek

Pierwszy dzień lipca, poniedziałek, nieoczekiwanie przyniósł zgłoszenie o tragicznym wypadku drogowym. O godzinie 08:26 nad ranem, służby ratunkowe otrzymały informacje o kolizji dwóch samochodów osobowych. Incydent miał miejsce na trasie DK42, dokładnie w bukowskiej części powiatu namysłowskiego.

Na skutek nieszczęśliwego zdarzenia oba zainwolwowane pojazdy nie utrzymały się na jezdni i wpadły do przydrożnego rowu. W sumie, w obu samochodach podróżowało cztery osoby. W odpowiedzi na zgłoszenie, natychmiast na miejsce zdarzenia skierowano kilka zastępów straży pożarnej, które przybyły z Namysłowa oraz Bukowa. Wsparcie udzielone zostało także przez lokalną jednostkę policji i Zespół Ratownictwa Medycznego (ZRM).

Z początkowych ustaleń wynika, że przyczyną kolizji było niezachowanie pierwszeństwa przejazdu przez 40-letniego kierowcę auta marki Volvo, którego drogę przeciął 69-letni kierowca Tourana. Co ważne, w tym niefortunnym zdarzeniu zaangażowane były cztery osoby, w tym obaj kierowcy, którzy na szczęście byli trzeźwi. Sprawą zajmuje się teraz Policja Namysłów, która prowadzi dochodzenie w tej sprawie.