Zapowiedź najnowszej edycji programu Bank Talentów 2023

Zapowiedź najnowszej edycji programu Bank Talentów 2023

Zapraszamy na nową edycję innowacyjnego programu Bank Talentów 2023, który odbędzie się w dniach od 29 września do 07 października 2023 roku. Co roku, ten niezwykły program przyciąga wybitnie utalentowanych artystów z każdego zakątka Polski, oferując im unikalną możliwość rozwoju swoich talentów. Program ma na celu wsparcie młodych artystów przez stwarzania okazji do nauki od znanych polskich pedagogów, uczestnictwa w warsztatach z medialnymi osobowościami oraz rozwijania umiejętności koniecznych do budowania kariery, takich jak PR, rozwój osobisty, współpraca z mediami czy budowanie zespołu czy orkiestry symfonicznej.

Do najnowszej edycji programu zgłosiła się rekordowa liczba 261 chętnych, spośród których wybranych zostało tylko 40 najzdolniejszych. Ciekawe wykłady mistrzowskie poprowadzą takie postacie jak: Czesław Mozil, Mery Spolsky, Andrzej Puczyński, Grupa MoCarta, Natalia Szroeder oraz Ten Typ Mes.

Program Bank Talentów 2023 zakończy się wielkim koncertem finałowym, podczas którego wystąpi ponad 140 młodych artystów. Wśród specjalnych gości koncertu znajdą się Natalia Szroeder, Natalia Nykiel, Marcin Maciejczak, Marcin Sójka oraz Michał Grobelny. Koncert zostanie poprowadzony przez Tomasza Jachimka. Wydarzenie to odbędzie się 7 października o godzinie 19:00 w Opolu, w Stegu Arenie.

Wejściówki na koncert będą dostępne do odbioru od 4 października 2023 roku w Państwowej Szkole Muzycznej przy ulicy Strzelców Bytomskich 18 w Opolu. Rozpoczęcie dystrybucji biletów zaplanowane jest na godzinę 12.00 i będzie trwało aż do wyczerpania zapasów. Każda osoba będzie mogła otrzymać maksymalnie dwie wejściówki.