Alarm dla kierowców: dwukrotna kolizja na kluczowych arteriach Opola

Alarm dla kierowców: dwukrotna kolizja na kluczowych arteriach Opola

Nie jest to dobry czas dla kierowców w Opolu – miasto jest świadkiem nie jednego, ale dwóch wypadków drogowych, które nastąpiły prawie jednocześnie. W obu przypadkach zdarzenia miały miejsce na ulicach z dużym natężeniem ruchu. Pierwszy przypadek miał miejsce na ulicy Niemodlińskiej, gdzie przed godziną 14:00 doszło do kolizji między samochodem dostawczym a traktorem ciągnącym dwa przyczepy pełne kukurydzy i samochodem osobowym. Tymczasem drugi wypadek miał miejsce na ulicy Kowalczyków na zjeździe z wiaduktu w stronę Strzeleckiej, gdzie doszło do stłuczki między dwoma pojazdami. Dwa osoby odniosły obrażenia i droga jest aktualnie niedostępna.

W odniesieniu do pierwszego zdarzenia na ulicy Niemodlińskiej, otrzymaliśmy informacje o dwóch osobach, które zostały poszkodowane. Strażacy są obecnie na miejscu i pracują nad sytuacją, jednak zdarzenie spowodowało poważne problemy w ruchu miejskim – droga jest całkowicie zablokowana.

Młodszy brygadier Krzysztof Sobkowicz z Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej podaje do wiadomości o wypadku, mówiąc: „Na ulicy Niemodlińskiej doszło do zdarzenia drogowego pomiędzy traktorem rolniczym ciągnącym dwie przyczepy pełne kukurydzy i samochodem dostawczym. Dwa zastępy straży pożarnej pracują na miejscu. Na początek, mamy informacje o dwóch poszkodowanych. Obecnie udzielana jest im profesjonalna pierwsza pomoc przez zespół ratowników medycznych”.