Ferie zimowe pełne gratki dla dzieci w Opolu: Miasteczko Strażackie zaprasza do zabawy

Ferie zimowe pełne gratki dla dzieci w Opolu: Miasteczko Strażackie zaprasza do zabawy

Centrum Wystawienniczo – Kongresowe w Opolu szykuje na ferie zimowe wyjątkową propozycję dla najmłodszych mieszkańców miasta. Dzieci będą miały możliwość rozerwać się korzystając z dmuchanych atrakcji, które zostaną przygotowane na miejscu.

Zabawki nadmuchiwane, tj. zjeżdżalnie czy plac zabaw, a także ścianka wspinaczkowa, poduszki, tory przeszkód, basen z kulkami oraz trzypoziomowy „małpi gaj” – to wszystko czeka na małych gości. Wszystkie urządzenia zostały zaprojektowane z myślą o bezpieczeństwie i radości dzieci.

Miasteczko Strażackie to już sprawdzona i ciesząca się dużym uznaniem forma rozrywki dla dzieci, która od lat gości w Opolu podczas okresu wakacyjnego. Zeszłoroczna edycja ferii zimowych była również okazją do skorzystania z dmuchanych atrakcji w przestronnych wnętrzach Centrum Wystawienniczo-Kongresowego.

„Cieszymy się, że możemy po raz kolejny przyjąć Miasteczko Strażackie w naszych murach. Właściciele tego miejsca doceniają komfortowe warunki, które są tutaj dostępne. To miejsce jest przestrzenne i zadaszone, co gwarantuje, że miasteczko będzie funkcjonować niezależnie od warunków atmosferycznych”- mówi Magdalena Kajzar, kierownik Centrum Wystawienniczo – Kongresowego w Opolu.

Do dyspozycji rodzin przyjeżdżających do CWK będzie także bezpłatny parking.

Z propozycji zabaw w Miasteczku Strażackim, które zostanie udostępnione dla najmłodszych od 13 do 27 stycznia, można korzystać codziennie między 10 a 19 godziną.