Apel policji o pomoc po rabunku na opolskiej stacji paliw

Apel policji o pomoc po rabunku na opolskiej stacji paliw

W Opolu, na stacji benzynowej zlokalizowanej przy ulicy Bohaterów Monte Cassino, doszło do napadu. W związku z tym incydentem, miejscowa policja wzywa do współpracy w celu identyfikacji sprawcy. Na stronie Facebookowej Komendy Miejskiej Policji w Opolu ukazano film, który dokumentuje momenty poprzedzające napad.

Jak informuje rzeczniczka Komendy Miejskiej Policji w Opolu, Agnieszka Nierychła, sytuacja miała miejsce 5 września, nieco po godzinie 2:00 rano. Na teren stacji benzynowej przy ulicy Bohaterów Monte Cassino wtargnął zamaskowany i ubrany mężczyzna. Bez wahania, wkroczył za ladę, grożąc pracownikowi obiektem trzymanym w dłoni. Po zastraszeniu pracownika sklepu, ukradł gotówkę i natychmiast uciekł z miejsca zdarzenia – poza obszar widoczny dla kamer monitoringu.

Film ukazujący całe zajście zamieszczono na Facebookowym profilu Komendy Miejskiej Policji w Opolu. Służby apelują do wszystkich osób, które mogłyby dysponować jakimikolwiek informacjami mogącymi przyczynić się do zatrzymania sprawcy, o kontakt telefoniczny pod numerem 47 8642545.