Bliższe plany na Opolski Jarmark Bożonarodzeniowy 2023 – poszukiwani wystawcy

Bliższe plany na Opolski Jarmark Bożonarodzeniowy 2023 – poszukiwani wystawcy

Trwają intensywne starania związane z organizacją tegorocznego, uwielbianego przez mieszkańców i turystów, Jarmarku Bożonarodzeniowego w Opolu. Serdecznie zapraszamy do współpracy wszystkich wystawców, którzy pragną podzielić się świątecznym asortymentem i sprzedawać swoje produkty na Rynku w Opolu. Przewidziany termin jarmarku obejmuje okres od 25 listopada 2023 roku aż do ostatniego dnia grudnia tego samego roku.

Zapewniamy wystawcom możliwość korzystania z atrakcyjnych drewnianych domków handlowych, idealnie wpisujących się w bożonarodzeniowy klimat. Wszystkie zainteresowane osoby, które chciałyby wynająć takie miejsce na sprzedaż swoich produktów, zachęcamy do skontaktowania się ze współorganizatorem i operatorem części handlowej tegorocznego opolskiego Jarmarku.

Na podstawie nadesłanych ofert, urząd dokona selekcji wystawców, wybierając najbardziej atrakcyjne propozycje. Szczególnie mile widziane będą oferty od sprzedawców proponujących świąteczne artykuły oraz potrawy. Przy wyborze decydujące będzie nie tylko jakość produktów, ale także atrakcyjność i różnorodność oferty, które to aspekty stanowią o unikalnym charakterze Jarmarku.