Policjanci z Nysy zatrzymali poszukiwanego listem gończym 33-letniego mężczyznę

Policjanci z Nysy zatrzymali poszukiwanego listem gończym 33-letniego mężczyznę

Do zatrzymania 33-letniego mężczyzny, poszukiwanego na podstawie listu gończego, doszło za sprawą nyskich funkcjonariuszy policji. Mężczyzna ten był ukrywający się przed wymiarem sprawiedliwości, a jego przestępstwa obejmowały m.in. kradzież z włamaniem oraz dewastację cudzej własności. Teraz jednak nieuniknioną karą dla mężczyzny będzie półroczny pobyt za kratami.

Zdarzenie miało miejsce w poniedziałek, 27 listopada. To właśnie wtedy policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Nysie zdecydowali, że czas najwyższy dopaść przestępcę. Dzięki szeregowi przeprowadzonych czynności operacyjnych, udało się ustalić miejsce pobytu nieuchwytnego do tej pory 33-latka.

Podczas akcji zatrzymania, doskonałe rozpoznanie terenu przez funkcjonariuszy pozwoliło na skuteczne schwytanie sprawcy wielu kradzieży i włamań, w tym również do paczkomatów. Wszystko to działo się w miejscu pracy zatrzymanego.

Mimo widocznego zaskoczenia, mężczyzna został przez policję doprowadzony do zakładu karnego. Tam odcierpi karę w postaci 6 miesięcy pozbawienia wolności za swoje liczne przestępstwa, w tym kradzieże, włamania oraz zniszczenie cudzej rzeczy.