Poranna kolizja drogowa w Dobrzeniu Wielkim – Kierowca BMW uderzył w słup energetyczny

Poranna kolizja drogowa w Dobrzeniu Wielkim – Kierowca BMW uderzył w słup energetyczny

W piątek, z samego rana, dokładnie o godzinie 08:40, służby ratunkowe zostały zaalarmowane o incydencie na drodze. Zdarzenie to miało miejsce w miejscowości Dobrzeń Wielki, na ulicy Namysłowskiej.

Najnowsze informacje sugerują, że kierowca prowadzący samochód marki BMW stracił kontrolę nad swoim pojazdem i uderzył w słup energetyczny. Na szczęście nie odnotowano żadnych obrażeń u dwóch osób znajdujących się w pojeździe.

Jednakże, kierowca drugiego samochodu, który jechał z naprzeciwka, próbując zareagować na niespodziewaną sytuację, zaczął hamować bardzo gwałtownie. To spowodowało kolizję z pojazdem, który jechał za nim.

Na miejsce wypadku natychmiast skierowano wsparcie – trzy zastępy straży pożarnej z JRG 2 Opole oraz OSP Dobrzeń Wielki. Dodatkowo na miejsce przybyli także policjanci i Zespoły Ratownictwa Medycznego, a także pogotowie energetyczne.

Aktualnie policjanci, którzy są na miejscu zajmują się ustalaniem szczegółów i przyczyn tego zdarzenia. Mimo kolizji, droga jest nadal dostępna dla innych kierowców.