Stan chodników w Galerii Ozimska Park stanowi zagrożenie dla klientów

Stan chodników w Galerii Ozimska Park stanowi zagrożenie dla klientów

16 listopada 2023 r. miała miejsce uroczyście otwarcie Galerii Ozimska Park. Niemal od razu zauważono jednak pewne niedociągnięcia, które stwarzały zagrożenie dla poruszających się po obiekcie klientów. Chodziło o płyty chodnikowe, które były nierówno, a niektóre wręcz ruszały się i wystawały.

Stan tych płyt był na tyle krytyczny, że klienci zaczęli wyrażać swoje niezadowolenie. Pani Agnieszka z Opola, jedna z klientek galerii, skomentowała: „Idąc między sklepami trzeba uważać, by płyta chodnikowa nie zmieniła swojego miejsca. Ruszają się jak na ruchomych piaskach!”.

Nasz zespół postanowił nagrać sytuację na najbardziej uczęszczanym chodniku między sklepami. Po naszej interwencji, ochrona galerii wraz z pracownikiem biura obiektu oznaczyli jedną z najbardziej niestabilnych płyt słupkiem ostrzegawczym.

Zostało nam przekazane, że pozostałe niebezpieczne płyty zostaną odpowiednio zabezpieczone już następnego dnia. Na pewno będziemy śledzić rozwój tej sytuacji.

Poprosiliśmy o komentarz firmę Redkom Development, która jest inwestorem tego projektu. Do czasu publikacji artykułu, nie uzyskaliśmy jednak żadnej odpowiedzi.