Tragiczne dachowanie samochodu w powiecie namysłowskim zakończone hospitalizacją kierowcy

Tragiczne dachowanie samochodu w powiecie namysłowskim zakończone hospitalizacją kierowcy

Dzisiaj, na terenie powiatu namysłowskiego, miało miejsce zdarzenie drogowe o dużym stopniu niebezpieczeństwa. Osoba kierująca pojazdem osobowym została skierowana do szpitala po tym, jak doznała urazów w wyniku dachowania swojego samochodu.

18 grudnia to data, która zapisze się jako dzień tragicznego wypadku na trasie między Namysłowem a Smarchowicami Śląskimi. Tamtejsza służba ratunkowa otrzymała zgłoszenie dotyczące przewrócenia samochodu osobowego.

Na miejsce zdarzenia wysłano trzy zespoły straży pożarnej JRG Namysłów, jednostki medyczne zajmujące się ratownictwem oraz patrol policji.

Początkowe doniesienia ze strony służb, które interweniowały na miejscu wypadku, sugerują, że kierujący autem firmy Fiat stracił panowanie nad pojazdem i dachował z nieustalonych na ten moment przyczyn. W efekcie tego niefortunnego incydentu jedno ze zranionych zostało poddane leczeniu szpitalnemu.

Aby wyjaśnić okoliczności tego wypadku, policja z Namysłowa przeprowadza śledztwo. Jednocześnie apeluje do wszystkich użytkowników drogi o zachowanie szczególnej ostrożności.