TVP3 wyrusza z roztańczoną trasą koncertów po Polsce

TVP3 wyrusza z roztańczoną trasą koncertów po Polsce

Telewizja Polska TVP3 zaplanowała osiemnaście koncertów na czas wakacji. Koncerty odbędą się w osiemnastu różnych miastach Polski. Widzowie mogą spodziewać się wysokooktanowego spektaklu, pełnego gorących tanecznych hitów, znanych artystów, efektownych układów choreograficznych, a także licznych konkursów i niespodzianek. Najbliższe spotkanie z muzyką odbędzie się w Opolu i będzie transmitowane przez antenę TVP3 w niedzielę, 20 sierpnia, o godzinie 20:00.

Podczas trasy koncertowej „Roztańczonej Polski”, TVP3 zatrzyma się w osiemnastu miejscowościach. Są to nie tylko popularne nadmorskie kurorty, ale także malownicze miasta z bogatą historią i gościnne małe miejscowości. Na trasie znajdują się takie miasta jak: Łomża, Gryfino, Łowicz, Ostrów Wielkopolski, Jaworzno, Władysławowo, Chełmno, Sochaczew, Zamość, Myślenice, Opole, Kielce oraz Wilno.

„Roztańczona Polska” odwiedziła już Bogatynię, Gorzów Wielkopolski, Stalową Wolę, Łomżę, Gryfino, Łowicz, Ostrów Wielkopolski, Jaworzno Władysławowo, Chełmno, Sochaczew, Zamość oraz Myślenice. Teraz przyszedł czas na Opole!

Transmisje koncertów „Roztańczonej Polski” będą dostępne na antenie TVP3 od godziny 20:00. Dodatkowo przed koncertami w godzinach od 13:00 do 19:30 odbędzie się Festiwal „Polska od kuchni”. Podczas festiwalu uczestnicy będą mieć okazję spróbować regionalnych potraw przygotowanych przez Koła Gospodyń Wiejskich.