Wstrzymany ruch na drodze krajowej nr 31 po kolizji dwóch samochodów osobowych

Wstrzymany ruch na drodze krajowej nr 31 po kolizji dwóch samochodów osobowych

W wyniku kolizji dwóch pojazdów osobowych, ruch na drodze krajowej nr 31 w miejscowości Ługi Górzyckie, w województwie Lubuskim, został czasowo zawieszony. Oficer dyżurny z zielonogórskiego oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad (GDDKiA) poinformował o organizacji objazdu przez Żabice i Czarnów.

Niefortunne zdarzenie miało miejsce w piątkowe popołudnie, około godziny 17:30, na 112. kilometrze drogi krajowej nr 31, w Ługach Górzyckich, między Kostrzynem nad Odrą a Górzycą.

Aspirant Ewa Murmyło z Komendy Powiatowej Policji w Słubicach przekazała Polskiej Agencji Prasowej informacje o możliwej przyczynie zdarzenia. Prawdopodobnie do doszło do niego, gdy jeden z kierowców wymusił pierwszeństwo przejazdu. Obaj uczestnicy kolizji zostali przetransportowani do szpitala, jeden z nich z podejrzeniem złamania kości. Warto podkreślić, że obaj mężczyźni byli trzeźwi.

Zgodnie z informacjami od pracowników drogowych, oczekiwany czas trwania utrudnień wynikłych z wypadku wynosi około trzech godzin.