Centrum Wystawienniczo-Kongresowe w Opolu przygotowuje zimową atrakcję dla najmłodszych

Centrum Wystawienniczo-Kongresowe w Opolu przygotowuje zimową atrakcję dla najmłodszych

Centrum Wystawienniczo – Kongresowe w Opolu szykuje niespodziankę na ferie zimowe. Planowane jest stworzenie przestrzeni do zabawy, która będzie dostępna dla najmłodszych. Na miejscu pojawią się różnorodne dmuchane atrakcje.

Oczekują nas różne nadmuchiwane urządzenia zapewniające rozrywkę, takie jak zjeżdżalnie czy plac zabaw. Będzie również ścianka wspinaczkowa, poduszki, tory przeszkód oraz trzypoziomowy „małpi gaj”. Nie zabraknie także basenu z kulkami.

Miasteczko Strażackie to już dobrze znane i lubiane przez dzieci miejsce do zabawy. Od kilku lat pojawia się w Opolu podczas wakacji, a ostatnio również podczas ferii zimowych. Dzieci mają okazję bawić się na dmuchańcach umieszczonych na dużej powierzchni hali Centrum Wystawienniczo-Kongresowego.

– Jesteśmy bardzo zadowoleni, że jeszcze raz mamy możliwość gościć Miasteczko Strażackie w naszych wnętrzach. Właściciele doceniają komfortowe warunki, które są tutaj dostępne. Przede wszystkim przestrzeń jest duża i zakryta, co umożliwia funkcjonowanie miasteczka bez względu na warunki atmosferyczne – mówi Magdalena Kajzar, kierownik Centrum Wystawienniczo – Kongresowego w Opolu.

Osoby, które zdecydują się odwiedzić Centrum Wystawienniczo-Kongresowe razem ze swoimi dziećmi, będą mogły skorzystać z bezpłatnego parkingu znajdującego się przy samym obiekcie.

Miasteczko Strażackie będzie dostępne dla najmłodszych od 13 do 27 stycznia. Odwiedzającym będzie otwarte codziennie od godziny 10 do 19.