Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu zakończony – 61. edycja za nami

Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu zakończony – 61. edycja za nami

61. edycja Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu dobiegła końca, po trzech dniach intensywnych koncertów i wydarzeń towarzyszących. Te niezapomniane chwile, spędzone na scenie amfiteatru oraz w różnych miejscach miasta, z pewnością pozostaną w pamięci wielbicieli polskiej muzyki przez długi czas.

Wśród najbardziej pamiętnych momentów festiwalu na pewno warto wymienić recital Michała Bajora, który zrobił ogromne wrażenie na publiczności. Również koncert dedykowany twórczości Janusza Kondratowicza oraz od dawna nieobecny Kabareton pozostawiły niezapomniane wrażenie. Jednocześnie, pomimo kapryśnej aury, Opolska Aleja Gwiazd powiększyła się o pięć nowych gwiazd muzycznych. Ich odsłonięcie miało miejsce przy dźwiękach utworów Chóru Politechniki Opolskiej.

Michał Bajor miał również honory osobiście odsłonić swój mural, który teraz jest oficjalną częścią Trasy Muzycznych Murali. Przez cały czas trwania festiwalu, Kawiarenka z Gwiazdami na Rynku gościła dziesiątki znanych artystów, których obecność przyczyniła się do tworzenia niesamowitej atmosfery i dostarczyła publiczności wiele niezapomnianych wspomnień i faktów z życia gwiazd. Zapraszamy do obejrzenia fotograficznego podsumowania 61. edycji festiwalu polskiej piosenki w Opolu.