Ich Troje nie zagra na festiwalu w Opolu

Ich Troje nie zagra na festiwalu w Opolu

Ich Troje jednak nie zagra w Opolu

Ich Troje miało wystąpić na 58. Krajowym Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu. Niestety utwór „Zatańcz Ze Mną” nie przyjął się wśród członków jury, co oznacza, że zespół Michała Wiśniewskiego nie zagra na scenie. Artysta jednak wciąż ma ambitne plany i zamierza promować swoją muzykę bez względu na wszystko.

Czym się zajmuje Michał Wiśniewski?

Chociaż sława Michała Wiśniewskiego nie jest już tak wielka jak w szczytowym okresie jego kariery, to wciąż jest aktywny muzycznie. W tym momencie trwają pracę nad nowym teledyskiem, który pojawi sięjuż tej jesieni. Wiemy też, że wokalista będzie jurorem w popularnym programie „Twoja twarz brzmi znajomo”. W programie tym znane postacie takie jak aktorzy i muzycy przebierają się i przyjmują odpowiednią charakteryzację, aby wyglądać jak sławni piosenkarze, a następnie wykonujących utwory. Kolejnym z planów Wiśniewskiego miał być występ na festiwalu w Opolu, ale dowiadujemy się, że jednak nie będzie miał on miejsca. Jak na to zareagował muzyk?

Dlaczego Ich Troje nie wystąpi na opolskiej scenie?

Michał Wiśniewski, lider popularnego zespołu, opublikował post na swoim instagramie. Poinformował w nim, że niestety grupa nie pojawi się na scene z utworem „Zatańcz Ze Mną”. Przypomniał jednak, że w tym momencie trwają prace nad klipem do tej piosenki, a słuchacze ocenią sami, czy jest dobra czy nie. Fani napisali wiele słów pocieszenia w komentarzach, wyrażają swoje własne niezadowolenie decyzją jury.

58. Krajowy Festiwal Polskiej Piosenki w Opolu

Choć na scenie nie pojawi się Ich Troje, to i tak będziemy mogli posłuchać wielu dobrych wykonawców. Na ten moment wyłoniono już artystów, którzy zagrają na koncertach „Premiery” oraz „Debiuty”. Na tym pierwszym będziemy mogli usłyszeć między innymi Amelię Andryszczyk, Bartka Deryło, KasjaNa, Tadeusza Seiberta czy Darię Barszczyk. W drugiej zaś kategorii pojawią się Bartek Królik, Martin Lange, Roksana Węgiel, Paulla i inni. Festiwal ten jest bardzo ważnym wydarzeniem w świecie polskiej muzyki. To właśnie na opolskiej scenie grały wszystkie największe gwiazdy polskiej estrady jak Czesław Niemen, Zbigniew Wodecki czy Maryla Rodowicz.