Osobówka przewróciła się na dach w Złotnikach – kobieta została przewieziona do szpitala

Osobówka przewróciła się na dach w Złotnikach – kobieta została przewieziona do szpitala

Sytuacja miała miejsce w malowniczej miejscowości Złotniki, gdzie doszło do przewrócenia samochodu osobowego. W wyniku tego zdarzenia, jedna osoba została poszkodowana i musiała być przewieziona do najbliższego szpitala.

18 marca 2024 roku, o godz. 23:04, służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o niebezpiecznym incydencie drogowym. Miało ono miejsce na drodze wojewódzkiej nr 414 leżącej na terenie wspomnianych Złotnik. Po przybyciu na miejsce, pierwsi ratownicy ujrzeli samochód osobowy leżący do góry kołami.

Poszkodowana w tym zdarzeniu była kobietą podróżującą samotnie. Na szczęście, zanim dotarły służby ratownicze, świadkowie zdarzenia wydobyli ją z połamanej konstrukcji pojazdu i udzielili pierwszej pomocy. Następnie, karetka pogotowia przetransportowała ją do szpitala.

Na miejscu były obecne zastępy straży pochodzące z Jednostki Ratownictwa Górniczego 2 z Opola, Ochotniczych Straży Pożarnych z Prószkowa i Złotnik. Przybyła również policja oraz Zespół Ratownictwa Medycznego.

Policjanci, którzy pracowali na miejscu zdarzenia, starają się teraz wyjaśnić wszystkie okoliczności tego tragicznego wypadku.