Poszukiwani za znęcanie, handel narkotykami i uchylanie się od płacenia alimentów – apele sądów i prokuratury

Poszukiwani za znęcanie, handel narkotykami i uchylanie się od płacenia alimentów – apele sądów i prokuratury

Opolscy mieszkańcy, którzy zostali skazani za tak poważne przestępstwa jak maltretowanie innych, wprowadzanie do obrotu dużej ilości nielegalnych substancji czy unikanie spełnienia swojego obowiązku alimentacyjnego, zdecydowali się na ucieczkę, zamiast stawić czoła konsekwencjom swoich czynów. Ukrywają się przed siłami ścigającymi ich ze względu na ich przestępstwa, co stanowi dodatkowe wyzwanie dla organów ścigania.

Z tej właśnie przyczyny postanowiliśmy podzielić się listami poszukiwań wydanymi przez Sąd Okręgowy i Rejonowy w Opolu oraz Prokuraturę Rejonową w Raciborzu. Również ty możesz przyczynić się do schwytania tych osób, jeśli rozpoznajesz któregoś z mężczyzn prezentowanych na załączonych zdjęciach.

Jeśli tak jest, nie wahaj się skontaktować z funkcjonariuszami Komisariatu I Policji w Opolu. Możesz to zrobić telefonicznie, dzwoniąc pod numer 47 864 25 95. Alternatywnie, możesz skontaktować się z najbliższą jednostką Policji, wybierając numer alarmowy 112. Wszyscy razem, jako społeczność, powinniśmy działać w taki sposób, aby takie osoby nie cieszyły się bezkarnością.