Tragiczne zdarzenie w centrum Opola – jedna osoba hospitalizowana po kolizji dwóch samochodów

Tragiczne zdarzenie w centrum Opola – jedna osoba hospitalizowana po kolizji dwóch samochodów

Dzisiejsze poranne wydarzenia, które miały miejsce w sercu Opola, skończyły się niefortunnie dla jednego z uczestników. W wyniku groźnej kolizji samochodowej, która miała miejsce około godziny 09:00, jeden z kierowców został przewieziony do szpitala przez zespół ratownictwa medycznego.

Kolizja, do której prawdopodobnie doszło z powodu braku uwagi jednego z kierowców, rozegrała się w centrum miasta, tuż obok Centrum Przesiadkowego Opole główne. Wypadkowi uległy dwa pojazdy osobowe – Opel i Volkswagen.

Jedno zderzenie, dwie rozbite maszyny i jeden poszkodowany pasażer, który musiał zostać natychmiast przewieziony do najbliższego szpitala przez ekipę Zespołu Ratownictwa Medycznego. Teraz wszystko spoczywa w rękach służb śledczych, które starają się wyjaśnić okoliczności tego nieszczęśliwego zdarzenia oraz określić jego prawną kwalifikację.

Sytuacja na drodze była skomplikowana przez czas trwania działań ratowniczych i policyjnych. Ruch w miejscu zdarzenia był znacznie utrudniony, co dodatkowo wpłynęło na ogólną sytuację drogową w centrum miasta.