Trzydniowe Walentynki w Opolu pełne atrakcji: koncert, konkursy z nagrodami i profilaktyka zdrowotna

Trzydniowe Walentynki w Opolu pełne atrakcji: koncert, konkursy z nagrodami i profilaktyka zdrowotna

Miasto Opole ma coś specjalnego do zaoferowania tym, którzy chcą uczcić Święto Zakochanych w nieco inny sposób. Od 12 do 14 lutego, Plac Kopernika stanie się miejscem niezwykłych obchodów walentynkowych, rozświetlonym przez unikalne instalacje świetlne o tematyce miłosnej, które nawiązują do motywu „Zakochani w Opolu”.

W centrum tych fascynujących świąt miłości na otwartym powietrzu znajduje się Centrum Handlowe „Solaris”. Tutaj, wśród romantycznych napisów, serc i kul śnieżnych, wszyscy zakochani będą mieli możliwość zrobienia pamiątkowego selfie. Nie tylko to – publikując to zdjęcie na Facebooku pod hasztagiem #zakochaniwopolu, mogą wygrać specjalne walentynkowe poduszki – dla Niego i dla Niej.

Jako Miasto Polskiej Piosenki, Opole nie mogło sobie odmówić organizacji koncertu walentynkowego. 13 lutego o godzinie 17:00 na Placu Kopernika odbędzie się muzyczny pokaz „Love is in the air”. Sabina Sago oraz Rafał Drozd zaśpiewają najpiękniejsze utwory o miłości, takie jak: „The Time Of My Life”, „Z Tobą chcę oglądać świat”, „Shallow”, „L-O-V-E”, When I Fall In Love”, „You’re The One That I Want” czy „Simply The Best”. A po koncercie, zabawa będzie kontynuowana w Klubokawiarni OPO podczas After Party Walentynkowego.

Te walentynkowe obchody także starają się promować zdrowie, dzięki partnerstwu z Uniwersyteckim Szpitalem Klinicznym oraz Polskim Towarzystwem Kardiologicznym. 13 lutego, w godzinach od 12:00 do 17:00, w CH Solaris na poziomie +1 organizowana jest akcja „Zakochaj się w swoim sercu”. W tym okresie wszyscy będą mogli skorzystać z konsultacji kardiologicznych z ekspertami USK. To doskonała okazja, aby zadbać o swoje serce.